Супутники перемоги

Супутники перемоги

Як то кажуть, якщо сильно захотіти – можна в космос полетіти. І по космічному простору вже літає куплений українцями супутник ICEYE. Поки він сканує об'єкти на землі за будь-якої погоди, наближається наша національна перемога. Ну а наближати ваші персональні перемоги протягом найближчих трьох днів будуть спеціальні бонуси в рамках акції “Супутники перемоги”. Не пропустіть!

Акція "Супутники перемоги" пройде з 30 вересня по 3 жовтня. У цей час кожен депозит буде йти з бонусом для більш вдалої гри. А саме, ви отримаєте +15% на кожен депозит, зроблений в акційний період. Пропорційний бонус нараховується за будь-якої суми поповнення та надається без умов відіграшу. Все вірно, без вейджера ваша перемога буде летіти до вас з космічною швидкістю!

В рамках акції ви можете отримати необмежену кількість бонусів та будь-яку суму бонусних коштів. Бонусні гроші доступні для використання в будь-яких іграх та за будь-якої суми ставки. Подати заявку на виведення виграшів після гри на бонусні кошти можна будь-якої миті.

Візьміть курс на космічні здобутки! Досягніть нових неземних висот у вашій грі за 3 дні акції “Супутники перемоги” у казино Pointloto.

Питання відповідь