Playson September CashDays

September CashDays

Перші тижні будь-якого місяця – це час, коли більшість людей будують плани на найближче майбутнє у календарному періоді. За традицією, онлайн казино Point Loto пропонує вам думати про справи, але й не забувати про розваги. Забути про веселощі за улюбленими ігровими автоматами на сайті Поінт буде нереально, з урахуванням цієї акції! Вересень відкриває вам двері восени мережевою акцією September CashDays від улюбленого виробника автоматів Playson.

У період з 1 по 8 вересня на обраних ігрових автоматах від провайдера проходитиме мережевий турнір із розіграшем 350 грошових призів із загального фонду акції обсягом 70 000 євро. Взявши активну участь у цьому турнірі, ви можете отримати приз аж до 10 000 євро. Саме таку суму пропонує провайдер тому, хто займе перше місце у змаганні. Тож не проґавте свій шанс!

Турнірне змагання матиме результат, що відштовхується від ваших виграшів. За кожен ваш виграш в ігрових автоматах акції, отриманий у період турніру, ви отримуватимете очки рейтингу. Робіть ставки на суму від 0.4 євро та впевнено просувайтеся до перемоги! Залежно від суми кожного виграшу, ви отримаєте бали з розрахунку 10 очок за 1 євро виграного. І ви можете зробити необмежену кількість ставок, щоб покращити свої шанси.

Питання відповідь