Playson October Cash Days

october cash days

У наші дні час рухається швидко. І у нас є всі підстави вважати, що перші 8 днів жовтня пройдуть для вас блискавично. Все тому, що з 1 по 8 жовтня у вас з'явиться новий шанс поборотися за 1 із 350 грошових призів від провайдера Playson. Суму в 70 000 євро буде розіграно між усіма шанувальниками автоматів бренду в рамках нового заходу регулярної акції October Cash Days. Приєднуйтесь до участі, щоб не проґавити свою вигоду!

October Cash Days – це мережева акція, запланована на період з 1 по 8 жовтня. Це означає, що клієнти всіх казино-партнерів провайдера можуть автоматично брати участь у розіграші призів, виконуючи умови акції. Умови тим часом незмінні! Потрібно просто грати у слоти акції за ставкою не нижче ніж 0.4 євро. Далі все залежатиме від того, як активно ви граєте і як сильно вам пощастить.

Нагадаємо, що для акцій Cash Days від Playson завжди вибираються потові слоти провайдера. Граючи в них, ви підвищуватимете свій рейтинг учасника у події. Це відбувається з огляду на суму кожного отриманого вами ігрового виграшу. А саме, за кожний 1 євро призу нараховується 10 очок рейтингу. Ви можете зробити будь-яку кількість ставок і на будь-яку суму, щоб зайняти якомога вище призове місце. Приз за перше місце при цьому становитиме цілих 10 000 євро!

Приєднуйтесь до акції October Cash Days та гарного вам жовтня!

Питання відповідь