Playson Non-Stop Drop

Playson Non-Stop Drop

Провайдер Playson в черговий раз підготував для вас багато додаткових грошових призів! Цього разу сума призового фонду нової мережевої акції на фірмових слотах вражає. Приєднуйтесь до роздачі 500 000 євро призових в акції Non-Stop Drop, що відбудеться з 1 серпня до 30 листопада.

Акція Non-Stop Drop від Playson триватиме 16 тижнів. Щотижня провайдер роздасть учасникам акції по 100 призів на суму до 250 євро у випадковому порядку. Призи випадають на кшталт джекпотів і миттєво нараховуються. Вам потрібно тільки дочекатися свого успіху - і все! Причому ви можете виграти необмежену кількість призів у розрізі кожного тижня та акції загалом. Усього буде розіграно 500 000 євро призів.

Щоб претендувати на призи, потрібно робити ставки на суму не менше 0.2 євро за прокрутку. Чим активніше ви гратимете, тим більше у вас шансів. До акції підключено 15 найпопулярніших слотів провайдера. Плюс призи будуть доступні у всіх нових іграх виробника, які побачать світ під час дії акції.

Не пропустіть свій шанс отримати багато додаткових призів у необмеженій кількості протягом 4 місяців! Грайте в обрані онлайн автомати від виробника Playson і вигравайте відразу двома напрямками.

Питання відповідь